mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)
ICE