mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
ICE
mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
ICE
Toto téma si právě prohlíží 10 uživatelů. (0 registrovaných a 10 anonymních)