[ot]tak toto je rec OC-eraPůvodně odeslal Jiri Drak
[/ot]
moj
2000 - def.
2100 - 1.68
2200 - 1.73
2220 - 1.78
2270 - 1.82
vac neda ani za toho Boha![]()
[ot]tak toto je rec OC-eraPůvodně odeslal Jiri Drak
[/ot]
moj
2000 - def.
2100 - 1.68
2200 - 1.73
2220 - 1.78
2270 - 1.82
vac neda ani za toho Boha![]()
AMD Barton 2500+@230x9.5@1.75V :: TT Volcano 12 2000rpm :: Abit NF7-S :: 2x256 Twinmoss 400MHz@460MHz 2,5-4-4-11@2.9V :: Ati Radeon 9600Pro@520/735 :: 180GB disk space :: DVD-RW LG :: 19\" Phillips CRT shajt@1280x1024x90Hz :: Enermax 350W :: YY Cestus case a bit modded :: cooled by 3x80mm, 2x120mm,1x90mm fans + custom made SACRED grids :: dual red cathodes by Warlord
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)