2Jezevec: to prirovnani ke kampelickam mi trosku nesedi > jo v obou pripadech to clovek podepsal. v obou se nestacil divit. ALE do kampelicky si nesel kvuli informacim, komunikaci s kamarady pripadne z duvodu firemnich. jinak s tebou souhlasim.