2Jezevec: to prirovnani ke kampelickam mi trosku nesedi > jo v obou pripadech to clovek podepsal. v obou se nestacil divit. ALE do kampelicky si nesel kvuli informacim, komunikaci s kamarady pripadne z duvodu firemnich. jinak s tebou souhlasim.
2Jezevec: to prirovnani ke kampelickam mi trosku nesedi > jo v obou pripadech to clovek podepsal. v obou se nestacil divit. ALE do kampelicky si nesel kvuli informacim, komunikaci s kamarady pripadne z duvodu firemnich. jinak s tebou souhlasim.
zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)