Chci využívat co zaplatím,
btw. pokud tu bude připojení alá západní Evropa tak se stejně nedá stahovat pořád, protože tolik dobrých věcí neexistuje.
Chci využívat co zaplatím,
btw. pokud tu bude připojení alá západní Evropa tak se stejně nedá stahovat pořád, protože tolik dobrých věcí neexistuje.
Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)