Citace Původně odeslal Haski
Take premyslim o nejake DVD vypalovacce.

Ten Lite-ON SOHW-832S je ale o 2000,- drazsi a jeste neni vubec k dostani.
LiteOn LDW-811 bych asi nebral spis tu novou 812 ne?
Nebo byste si opravdu priplatili 2000,-.?
Co to vubec znamena paleni do 2 vrstev (krom toho, ze to umi palit media 8,4GB). Ta cena se mi fakt zda nejak moc ne??
Pokracuj TADY

PS: uz mi kupovani DVD paliren pripomina boom CDRW paliren po snizeni cen na uroven 1500,- Pak taky kazdy ohrnoval nos nad Plexrtorem za 4000,- a malokdo chapal v cem je rozdil. Tedka se to cele opakuje u DVDcek