Citace Původně odeslal Kamil Raška
Sakra Ty jsi ze sebe vysypal rad No aspoň mám co zkoušet, jedná se o WIN ME, no zkoušel jsem odinstalovat mechaniku, aby si ji našel znova, ale to problem nevyřešilo, budu zkoušet
hersvec ted nevim jestli si ze me nedelas srandu

no mechanikou ( nainstalovanim ) to urcite neni. spis bych ted videl problem prave v milleniich, se kterymy melo hodne SW a HW nemile zkusenosti. ty ostatni pocitace co si zkousel maji take MEe?