Citace Původně odeslal Nicx
ses splet u l70a pisou 350:1
500:1 je toho novyho modelu

nejde u toho zobrazit nejak mensi rozliseni zmensene?
No, uz mi asi totalne prestali fungovat oci, ale na webe Hyundai - pisu tych 500:1! (a to aj pri L70A, L70B aj Q17) Ale ved mi je jasne, ze to neni tych 500:1.
Nie, nejde zobrazit zmensene, vzdy to roztiahne na celu obrazovku! Asi tak, ako pise Wuuduu.