Jenomže kterákoli diskuse může vyústit v diskusi o drogách a podobných tématech. Moderátoři budou muset mísu stejně hlídat a průběžně pročítat všechna témata, jestli někdo nepostnul něco "nevhodného". Zákaz dikuse o drogách apod. modům práci neulehčí, to spíš tvrdé postihy za porušení pravidel. Z těchto důvodů jsem navrhl změnit pravidla přibližně takto: (pokusit se zapojit do cenzury i ostatní uživatele, případně je postihovat za "pozitivní" reakce na "nežádoucí, negativní" posty)Původně odeslal Fox!MURDER
Původně odeslal Kankal





