Citace Původně odeslal Fox!MURDER
Jinak ad. Drogy a podobna temata v mise: Nekdo tu prohlasil ze se modum nechce v mise nic delat. Je to pravda. Misa totiz ma odlehcit modum praci s procistovanim OT a podobnejch hovadin ktery patrej do Misy a kdyz budou muset hlidat misu tak si nikam nepomuzem. Jak uz jsem psal na zacatku v Mise maj bejt jen samy temata ktery se nemusej permanentne hlidat jesli to nahodou uz neni trochu moc (treba drogy). Samozrejme ze od aut se taky da odbocit nejakym smerem (treba FW jesli je lepsi Ferrari nebo Porsche) ale neni to tak pravdepodobny jako u drog. Timhle bych diskuzi o tom jesli drogy v Mise ano nebo ne zakoncil.
Jenomže kterákoli diskuse může vyústit v diskusi o drogách a podobných tématech. Moderátoři budou muset mísu stejně hlídat a průběžně pročítat všechna témata, jestli někdo nepostnul něco "nevhodného". Zákaz dikuse o drogách apod. modům práci neulehčí, to spíš tvrdé postihy za porušení pravidel. Z těchto důvodů jsem navrhl změnit pravidla přibližně takto: (pokusit se zapojit do cenzury i ostatní uživatele, případně je postihovat za "pozitivní" reakce na "nežádoucí, negativní" posty)

Citace Původně odeslal Kankal
Zaznamená-li kterýkoli uživatel neuzamčenou diskusi, kterou by bylo možno považovat za navádění k trestnému činu, za trestný čin samotný (např. nabídka drog) nebo která překročí únosné hranice slušnosti, tolerance, xenofobie, rasové nesnášenlivosti apod. (tyto hranice v každém konkrétním případě v poslední instanci určí mod či admin), pak by měl uživatel soukromou zprávou upozornit moderátora, který bude po uvážení případu postupovat takto: (Následující formulace je pozměněný bod 5. původního návrhu pravidel mísy):
... je jenom na uvazeni Moderatora / Administratora, jestli dane tema uzamkne nebo smaze (smazat může jen některé posty). Uživatelé, kteří překročili pravidla, budou upozorneni, a v pripade nasledneho dalsiho porusovani pravidel budu vyvozeny dusledky (v podobe Cerne listiny, nebo BANu a nasledneho smazani konta). Při obzvláště závažném porušení pravidel lze přistoupit rovnou k BANu a smazání konta, takže si předem dobře rozmyslete, co sem napíšete...

Původní bod 4. návrhu pravidel mísy by byl potom zbytečný....