Původně odeslal Wohmatak jediny co nechapu je, na cem to vazne stejne si tu uzivatele nic nevydupou, tak nas aspon nenechavejte zbytecne cekat anebo na neco cekame? na Jeziska? Mikulase? nebo Dedu Mraze? chytrý a všímavý klučina...
Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)
Pravidla fóra