No přemýšlel jsem o tom Aquacoolu.Akorát nevim jestli to má cenu přecházet z V7+ na vodu?Původně odeslal Voky
Samozřejmě do budoucna chci měnit procik atd....
Takže investice do budoucna?![]()
No přemýšlel jsem o tom Aquacoolu.Akorát nevim jestli to má cenu přecházet z V7+ na vodu?Původně odeslal Voky
Samozřejmě do budoucna chci měnit procik atd....
Takže investice do budoucna?![]()
A64 3700+,Dfi-LanParty UT nF3 Ultra-D,Gigabyte N66T128VP,,Hitachi 160GB,CDRW,CD,Levicom VisiblePower 500W,Hyundai F790D,
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)