Citace Původně odeslal HonanVTR
Dneska jsem koupil QDI Kudoz7X KT400 a mam v ni XP2100+ a BIOS ukazuje 65-72 stupnu (v jadre). Medeny chladic SPIRE 5F271B1L3 FalconRock I (pro AMD XP az 2600+) A to mam board venku z case. Takze myslim ze ten rozdil 20ti supnu by tak nejak mohl odpovidat. Radsi bych ale, aby to nemerilo v jadre, ale postaru cidlem pod CPU. S takovouhle ho mam strach zavrit do case a dusit ho tam. To bude teprve sauna.
2HonanVTR: tak tomu co jsi nameril v klidu ver. To by tak odpovidalo. Proste interni cidlo v CPU je fakt bomba a s novejsim BIOSem proste nekeca.