2HonanVTR: tak tomu co jsi nameril v klidu ver. To by tak odpovidalo. Proste interni cidlo v CPU je fakt bomba a s novejsim BIOSem proste nekeca.Původně odeslal HonanVTR
2HonanVTR: tak tomu co jsi nameril v klidu ver. To by tak odpovidalo. Proste interni cidlo v CPU je fakt bomba a s novejsim BIOSem proste nekeca.Původně odeslal HonanVTR
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)