Citace Původně odeslal mikus
A zas je tu neco, tentokrat presne vim odkud to prislo, ale nevim, jak s tim pryc."
Se mi člověče zdá, že to asi sbíráš, né?

Napřed doufám, že to Ad-aware stále aktualizuješ a když jsme u toho, tak není od věci taky používat něco konkurečního a co například SpyBot? http://www.safer-networking.org/index.php?page=home a v nastavení má hodně dobrých vychytávek. Když budeš používat oba SW, tak zmenšíš šanci na usídlení podobných hostů. Pozor: Programy se sice poznají, ale nijak vzájemně nekolidují.

Dále doporučuji "analyzačně-likvidační" sw: HijackThis http://www.spywareinfo.com/~merijn/index.html který je doslova nepostradatelný v případě podezření, že se něco usídlilo v pc. Stačí zabrowsit dál do "světa" a hned uvidíš, jak je oprávněně oblíbený.

Taky bych nasadil nějaký Firewall...třeba Kerio a nějakou nenáročnou utilitku na otravné PopUpy...třeba toto?: http://www.meaya.com/

Potom to: viz citace se stává velmi nepravděpodobné a měl by být relativně (snad) klid!