Pokud nehodláš brutálně taktovat a chtěl by jsi stabilitu atd.....a nepotřebuješ RAID a všechny ostatní vymoženosti tak ber KT4V. Já ji mám sice krátkou dobu ale super. BTW chipset má jen pasivní chladič = žádný hluk a ani netopí