2jedik: ok, pak samozrejme nemam namitekted jen aby to povolily vyssi kruhy
)
aukce tu uz stejne byvaly, i kdyz ne tak casto... samozrejme ze clovek musi stanovit konecne datum, to vychazi myslim uz tak nejak z filozofie aukce
EDIT: ted me napada, ze ani do jedne z tech povolenych kategorii nespada diskuze o hudbe... coz je hlavni duvod, proc bych chtel misu.... vetsina ostatnich threadu mi byla ukradena, ale thread o novych metalovych releasech a doporuceni byla snad nejvetsi vychytavka na celym forua to se neda resit na IRC ani ICQ, protoze se tezko sejdou vsici metlosi na IRC nebo nedejboze na priblblym padavym ICQ chatu... a pokud by snad nekdo narazel na flames, tak vas muzu ujistit, ze kdyz se thread jmenoval "metal" nebo popr. "novy metalovy alba", tak tam zadny problemy nebyly, protoze tam proste jini lidi nez metalisti nelezli....





)
