2OSO :
hej ide aj tv in/out
je to bios z XT (ten z 5950 od MSI daval cca o 10 mensi vykon--casovanie pamati...)
2OSO :
hej ide aj tv in/out
je to bios z XT (ten z 5950 od MSI daval cca o 10 mensi vykon--casovanie pamati...)
C2D E6750 2,66@3,6GHz (450*8@1.375V),Asus MF, 2x1GB DDRII 800 Corsair, Maxtor 80GB 8mb, BFG 8800GTS OC G92
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)