Citace Původně odeslal BDs
Citace Původně odeslal Ragnarok
Resim by bylo, vybrat nekoho, kdo by se o misu staral a mazal to, co tam nepatri.
Jo, to je funkce tzv. poradkoveho moderatora. Narozdil od ostatnich modu nevyzaduje podrobne znalosti dane sekce (na co taky v mise). Proste zametac bordelu. Ja bych to i delal, kdyby nebyl velkej problem s tim seknout respektive predat to nekomu jinymu. Misa se musi urcitym rozumnym zpusobem brzdit, jinak z toho bude hroznej shit.

Jinak prvni odkaz v mise jako sticky by mel vest na IRC channel, kde se muze řádit skoro dle libosti. Aby 4um neplnilo jenom funkci bezducheho chatu.
Pokud vim od toho tady byli prijati xvojta a a_WerOOn. A este teda e1.