Citace Původně odeslal Warlord
Citace Původně odeslal Fox!MURDER
ja vidim hlavni problem v tom ze misa ma bejt neco kde se muze volne kecat a nebude to zatezovat mody/adminy a kdyz dovolime drogy jen z akademickyho hlediska (prodej/vyrobu nepovolime ani omylem) tak to bude muset furt nekdo hlidat a to nechceme.
a ty si jako myslis, ze kdyz zakazes diskusi o drogach, nebudes muset hlidat misu?
ne
myslim si ze kdyz zakazu diskuzi o drogach tak to nebudu muset detailne procitat a hledat hranici mezi akademickou a neakademickou diskuzi.
btw. ostatne i vyrobu by pak moh nekdo oznacit za akademickou diskuzi (chemie) a prodej taky (bussiness )