nePůvodně odeslal Warlord
myslim si ze kdyz zakazu diskuzi o drogach tak to nebudu muset detailne procitat a hledat hranici mezi akademickou a neakademickou diskuzi.
btw. ostatne i vyrobu by pak moh nekdo oznacit za akademickou diskuzi (chemie) a prodej taky (bussiness)







