2millisxresne a trefne
![]()
pripominky:
misa
1) nevidim duvod, proc zakazovat diskuze ohledne drog. tyto samozrejme zamknout az tam nekdo bude prodavat - a k tomu ma samozrejme mod/admin pravo
2) dat pravidla pro udelovani "potupnych" ranku a jejich poradi, aby bylo jasne, jestli muze user dostat bann rovnou nebo az po slepejsi, tagu a bl
bazar
1) v pripade drazeb napsat kdy konci. tim, ze se drazby prodluzujou vede k tomu, ze prodavajici to zacne nabizet i jinde - nejistota na obou stranach - prodam to vubec? proda mi to vubec?
2) v pripade, kdy prodavajici uvede cenu nejvyssi nabidky, kterou dostal, musi i napsat zdroj - od koho pres PM nebo na jinem inzertnim serveru
jinak souhlas a jsem rad, ze transparentni pravidla jsou na ceste. good job!![]()




VIP
