No neviem ci by mu tu ulomenu lopatku COIka uznala. Aj keby mal posudok od skusobneho ustavu, je to vzdy diskutabilne...ale kiezby mu to uznali. Drzim palce.
No neviem ci by mu tu ulomenu lopatku COIka uznala. Aj keby mal posudok od skusobneho ustavu, je to vzdy diskutabilne...ale kiezby mu to uznali. Drzim palce.
AMD.Barton2500+@3000+(200*10*1.7V)AQXEA0319XPBW | ASUS.A7V600 | TtVOLCANO9pasive&CoolerMasterTLF.R82.80x80fan |
512MB(2*256)_OCZ_400 _CL2_PerformaceRev.2on400MHz(4 | 2 | 2 | 2&2.77V) | Radeon9500_128MB(275@370&540@570)_by_PowerColor |
SB.Audigy1394&SENNHEISER_HD497 | LG795FT+ | Hitachi7k250(250GB)SATA&BarracudaV(120GB)PATA | ChieftecDX-01B(BlackMIDI)cooled.by.4xCoolerMasterTLF.R82.fans | EnermaxEG301AX-VE | LogitexMX500&Logitech_iNetNavigatorSE_Keyboard | HP610C | 384kbpsWiFi(1:10)
Zrovna v tomto případě bych to nehrotil. To se dá velmi těžko dokázat, že to byla únava materiálu. Spíš bych se s tím smířil a příště si koupil nějaký lepší větrák.
Mne raz mikropajka spadla na tociaci sa ventilator na BOX chladici, tiez to odsuplo jednu lopatku, dal som to dole, a VRRRRRA teraz som si minuly tyzden odkydal jednu lopatku zo 120mm Sunonu :/
empowered by Alfa Romeo 75 2.0TS
109kW 148bhp 186Nm
porsche transaxle sytem
6L/100km 8)
...connected
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)