Jo jo cena-výkon jasne nad ASUSEM vede...po novym roce do ní jdu..nedopuručil by mi někdo jaký do ní nejlepší paměti
chtěl bych 512 333....max. bych do ní dal 6000,-
Jo jo cena-výkon jasne nad ASUSEM vede...po novym roce do ní jdu..nedopuručil by mi někdo jaký do ní nejlepší paměti
chtěl bych 512 333....max. bych do ní dal 6000,-
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)