2 Paja: Za cenu troch 80GB diskov by som už zohnal aj DVD vypalovačku...
A keď postupuješ takýmto štýlom, že všetky tie filmy iba hromadíš na disku, tak to by sa určite aj vypalovačka oplatila... Teraz síce ešte média nie sú také lacné ako CD, ale časom budú...
Ale pre mňa za mňa si kupuj nové disky ďalej...![]()





Odpověď s citací