Citace Původně odeslal Puťas
Vážně není možné, aby šla karta s biosem pro vyšší takt zázračně taktovat výše- pokud se vám to stalo, tak jste zřejmě použily bios s např. jiným časováním apod. Pokud byste zkoušeli jiné biosy pro XTéčka určitě byste také našli lepší a horší pro oc. Prostě flash z XT na U je zbytečnost.
My ale neflesujem XT ale ostry 5900 a ty bezproblemu zvladaj frekvence 5950U.