Citace Původně odeslal Fab30
Ak si pamatate na Radeon 8500?? no tak tam ked ste flashli novy bios tak ste zislali FullStream i ked nozno u novych kariet to je jedno, ale s tym pocitom taktiez suhalsim....
ty myslis ze ked si flashol 8500 na 9100 tak si mal vyhladzovanie v nizkom rozliseni filmikov