2Jucha
bohuzel :/...nepomuze nic jinyho nez stahnou FSB, bo desku vyreklamovat...
stahovat FSB je na picu, ptz si degradujes vykon, takze .. :/
[EPoX ruleZ]
l0t
2Jucha
bohuzel :/...nepomuze nic jinyho nez stahnou FSB, bo desku vyreklamovat...
stahovat FSB je na picu, ptz si degradujes vykon, takze .. :/
[EPoX ruleZ]
l0t
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)