Původně odeslal Tomek
Woow. dobra zostava, v ktorej banke kradnes
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
heh...mohol si tam aj znacku auta napisat...ked uz si aj mobil![]()
Původně odeslal Tomek
Woow. dobra zostava, v ktorej banke kradnes
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
heh...mohol si tam aj znacku auta napisat...ked uz si aj mobil![]()
C2D E6750 2,66@3,6GHz (450*8@1.375V),Asus MF, 2x1GB DDRII 800 Corsair, Maxtor 80GB 8mb, BFG 8800GTS OC G92
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)