Citace Původně odeslal Masster
Citace Původně odeslal Spajdr
RAYven : oni z toho vyrostou, protože to co se nehýbe rozumně při základních taktech grafiky, tak to se rozumně nebude hýbat po přetaktování.
LoL, to rika clovek ktery sam flashnul Radeona 9800 biosem z 9800XT...

2 RAYven: Nenapadlo te treba, ze nekteri kteri tu kartu flashuji to delaji pro dobry pocit z toho ze maji zadarmo grafiku ktera normalne stoji o nekolik tisic vic? K tem problemum pri nepovedenem flashi, to si prece kazdy dokaze rozhodnout sam jestli mu to za ty problemy stoji, takze prave tohle bych neresil. To ze se najde vzdycky par n00bu kteri nevedi co delaji ale stejne to zkusi je dnes normalni
Ale já to dělal jenom ze zvědavosti, jestli se něco změní a né abych nahonil max. takt.