Pridam se, kamoska si poridila DVD vypalovacku (LG 4081), a pta se mne presne na totez - jakym programem muze treba jednou tydne zalohovat svuj ctyrgigovy datovy disk na DVD-RW, aby vzdycky jenom vypalil to, co se od minula zmenilo... HELP!