Vitej v klubu.
Jeste jsem prisel na to, ze kdyz v SoundMAX menim efx na vystup, projevuje se to prave na zadnich bednach....
Zni to docela zajimave, ale spis bych radsi to same co leze zepredu.
Vitej v klubu.
Jeste jsem prisel na to, ze kdyz v SoundMAX menim efx na vystup, projevuje se to prave na zadnich bednach....
Zni to docela zajimave, ale spis bych radsi to same co leze zepredu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)