Citace Původně odeslal Marty
Citace Původně odeslal JERROME
Na epoxu mi nak s novym biosem tahle polozka zmizla na co vzdyt je zbytecna....
Nejspis uz ji teda nemuzes jinak vypnout
Myslis a v tom pripade na jakou teplotu je to nastaveny ? pokud je to teda na pevno.....