Původně odeslal Rainbow
ANO ! CD2 Slackwaru 9.1 ma LIVE system ...mne ked skolaboval LILO
len som vlozil 2CD do mechaniky a hned prva otazka je aky kernel nabootovat som dal taketo cosi (je tam uvedeny priklad takze podla toho)
bareacpi.i , /dev/hde7 , ro
kde /dev/hde7 je cesta k mojmu /root
potom staci zadat lilo





Odpověď s citací