Citace Původně odeslal Rainbow
Ked sa zalogujes, nespustaj odtial setup. Ak pojdu prikazy mount a chroot, tak by to malo fungovat.

BTW.: Na 2. CDcku je vraj nejaky live system, ak ho mas, tak vyskusaj odtial. Ja nemam 2. CDcko napalene, len ISO - z toho akosi nejde bootovat

ANO ! CD2 Slackwaru 9.1 ma LIVE system ...mne ked skolaboval LILO

len som vlozil 2CD do mechaniky a hned prva otazka je aky kernel nabootovat som dal taketo cosi (je tam uvedeny priklad takze podla toho)

bareacpi.i , /dev/hde7 , ro

kde /dev/hde7 je cesta k mojmu /root
potom staci zadat lilo