tak http://www.xbitlabs.com/articles/vid...rclocking.html tohle vypada nejlip.



přesně tohle tam mam.. potřebuju poradit kde mam připajet jak velke hodnoty odporu..

Moc se v tom anglickém textu nevyznám. mužete se ozvat i na ICQ 347564645