tak http://www.xbitlabs.com/articles/vid...rclocking.html tohle vypada nejlip.
![]()
přesně tohle tam mam.. potřebuju poradit kde mam připajet jak velke hodnoty odporu..
Moc se v tom anglickém textu nevyznám. mužete se ozvat i na ICQ 347564645
tak http://www.xbitlabs.com/articles/vid...rclocking.html tohle vypada nejlip.
![]()
přesně tohle tam mam.. potřebuju poradit kde mam připajet jak velke hodnoty odporu..
Moc se v tom anglickém textu nevyznám. mužete se ozvat i na ICQ 347564645
-- N2PAP-Ultra, AMD XP Barton @3200+ 2.21 Ghz 11x200, @vodni chlazeni ,2x256 MB Ram cl2,5, Sapphire ATI 9600xt, Seagate 160Gb ATA 100, 7200RPM, 8Mb cache, DVDR-RW sony, CDRW, Genius 5.1 Home Theater 3600W, CASE modded Big Tower, EL 550W silend, AOC LCD LM721A
-- Notebook HPx9020, Celer M1,3 ghz, 256mb, DVD,15 LCD, wifi
-- www.pc.borec.cz a forum www.pc.borec.cz/4um
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)