SONY changer na 300CD, nikde nemá uvedený že čte něco jiného než origoš a v poho přehrává CD-R a dokonce i CD-RW!!!

Citace Původně odeslal XyendaX
máš sony a divíš se sony vlastní mj. sonymusic a jistou dobu dělal naschvály...
máti má mikrověž od sonyho, některý cd přehrával trhně, jiný vůbec ne. teď jsem zkusil čirou náhodou vrazit do ní nový média od tdk32x a verbatiny 40x - barva spodku je téměř identická s orig. cd a fachá to. jak to tu už někdo psal, zkoušet, zkoušet, zkoušet...
Chce to VYČISTIT OPTIKU!