SONY changer na 300CD, nikde nemá uvedený že čte něco jiného než origoš a v poho přehrává CD-R a dokonce i CD-RW!!!
Chce to VYČISTIT OPTIKU!Původně odeslal XyendaX
SONY changer na 300CD, nikde nemá uvedený že čte něco jiného než origoš a v poho přehrává CD-R a dokonce i CD-RW!!!
Chce to VYČISTIT OPTIKU!Původně odeslal XyendaX
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)