2.4?Původně odeslal Rainbow
no ja mam jeste nekde 2.0. 38, a na nejlepsim routeru je 2.2.18 s patchi. Je pravda,ze tam neni povolen lokani pristup, a SSH jen ze dvou IP adres
.
Ale docela me zajima, jakou mate spolehlivost UPSek. Ted pro FreeNet mam routery, kterym reboot nevadi, ale zjistil jsem, ze odchazeji HDD, tak bych chtel aspon na iGW, nejaky dat.




Odpověď s citací