ja bych sa len chcel spytat tych nestastnikov co si nedali GPRS ci este niekomu funguje inet cez medzimesto, Nextra, STOnline? Nemam v tom prehlad nakolko s ST nastastie nemam uz nic spolocne...
ja bych sa len chcel spytat tych nestastnikov co si nedali GPRS ci este niekomu funguje inet cez medzimesto, Nextra, STOnline? Nemam v tom prehlad nakolko s ST nastastie nemam uz nic spolocne...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)