No, ja si ju uz dneska prines domu. Na fortissimo II bych musel cekat do pulky ledna a to bych nevydrzel jet na integr... Je naprosto bozi, v porovnani se SB5.1, je to fakt ouplne neco jinyho. Jinak mam 5.1 repro, tak asi doukoupim naky dlasi 2 (kamos si ted koupil naky Creative 2.1 za 1200,- fakt peky) tak uvazuju, ze bych si je koupil casem taky a strcil je do dalsiho konektoru a zapnul si 7.1 zvuk. By bylo super mit subwoofer za sebou![]()
(bych se asi podelal, kdyz by me negdo strelil do zad) Pruser je, ze tu karticku sem musel zase vyndat, protoze ju dostanu az k vanocum
Takze dnes sem jen tak zkousel.
Jinak pak si pucim vod kamose ty repracky, sem docela zvedavej na zvuk 9.2![]()
![]()
![]()




Odpověď s citací