No, ja si ju uz dneska prines domu. Na fortissimo II bych musel cekat do pulky ledna a to bych nevydrzel jet na integr... Je naprosto bozi, v porovnani se SB5.1, je to fakt ouplne neco jinyho. Jinak mam 5.1 repro, tak asi doukoupim naky dlasi 2 (kamos si ted koupil naky Creative 2.1 za 1200,- fakt peky) tak uvazuju, ze bych si je koupil casem taky a strcil je do dalsiho konektoru a zapnul si 7.1 zvuk. By bylo super mit subwoofer za sebou (bych se asi podelal, kdyz by me negdo strelil do zad) Pruser je, ze tu karticku sem musel zase vyndat, protoze ju dostanu az k vanocum Takze dnes sem jen tak zkousel.

Jinak pak si pucim vod kamose ty repracky, sem docela zvedavej na zvuk 9.2