a dozvi se hodne z toho ze si ve fstabu precte ze root disk je /dev/hda3 a ze startuje defaultne do initu 3
Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit Photoblog | Kapela
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra