memory400 na 479 core250 na 314 (na 320 se nektery hry na chvili zakusujou).Je to dobra karta na dnesni hry ale nevim jak to bude za pul roku.![]()
memory400 na 479 core250 na 314 (na 320 se nektery hry na chvili zakusujou).Je to dobra karta na dnesni hry ale nevim jak to bude za pul roku.![]()
ja som mal s MSI FX5200 64bit takty pôvodne 200/400 a po OC max. stab. 285/460 bez zvysovania napätia coz si chce soupnout vice do reg... a potom to aj urcite vic hreje - chladic cooler master 5cm - pasiv je chladny ale len s ventil. samozrejmebez ventil. to neslo chytit...
nie každý je hocikto...
Koukam ze sis oblibil reinkarnaci threadu s tematy kolem FX5200.
Mas pro to nejaky zvlastni duvod?![]()
Love 'murican gas-guzzlers...
Chevrolet Camaro '79, 5L V8
Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)