Citace Původně odeslal Rainbow
Pri tom pade sa nastastie nezlomil plosak s elektronikou, takze to potom fungovalo.
hmmm me zlobi neco s nastavenim spinani toho rizeneho zdroje. proste se zapne, behem 20 sekund se rozkmita a spadne to, takze vlastne ani nenahodi UPS jako takovou. no co se da delat. proste nemuze byt vsechno ok.