hmmm me zlobi neco s nastavenim spinani toho rizeneho zdroje. proste se zapne, behem 20 sekund se rozkmita a spadne to, takze vlastne ani nenahodi UPS jako takovou. no co se da delat. proste nemuze byt vsechno ok.Původně odeslal Rainbow
hmmm me zlobi neco s nastavenim spinani toho rizeneho zdroje. proste se zapne, behem 20 sekund se rozkmita a spadne to, takze vlastne ani nenahodi UPS jako takovou. no co se da delat. proste nemuze byt vsechno ok.Původně odeslal Rainbow
zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)