Neviem, ci je nieco take na CDcku Slackware. Ale malo by to ist aj tak, ze z toho CDcka nabootujes, namountujes si svoju particiu (mount /dev/hdxy /mnt), chrootnes sa na nu (chroot /mnt) a potom obnovis to LILO (lilo).