neni to pro me (ja bych to nataktoval v kazdym pripade..) ale pro znamyho,takze to zustane tak jak to lezi a bezi. Cenovy rozdil je cca 3000,- coz by v jeho pripade asi taky nebyl vetsi problem..
takze jen staci spravne rozhodnout..
![]()
neni to pro me (ja bych to nataktoval v kazdym pripade..) ale pro znamyho,takze to zustane tak jak to lezi a bezi. Cenovy rozdil je cca 3000,- coz by v jeho pripade asi taky nebyl vetsi problem..
takze jen staci spravne rozhodnout..
![]()
Duron 650@945(111x8,5-1,775V)Titan m5AB,RAM 256MB PQI (cl2,4way),20GB WD 200BB,InnoGeForce MX2 32MB(samsung),MB FIC AZ11EA(via133a),250W zdroj. mon.17\" Fujitsu/SonyTrinitron
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)