to nie je ufón ale Dipsy s invertovanými farbami![]()
![]()
a logo si meniť nebudem, veď ma ľudia nespoznajú - hlavný poznávací znak je logo a až tak prezývka![]()
![]()
![]()
to nie je ufón ale Dipsy s invertovanými farbami![]()
![]()
a logo si meniť nebudem, veď ma ľudia nespoznajú - hlavný poznávací znak je logo a až tak prezývka![]()
![]()
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)