Zmeny probehly a v kompu zustal jen vetrak ve zdroji -12ka
zmenila se i frekvence-vejs a voltaz taky up, teplota pri zatezi je stejna
ale idle stoupla na 44
ale to ticho.........
hold 25litru je 25litru....![]()
Zmeny probehly a v kompu zustal jen vetrak ve zdroji -12ka
zmenila se i frekvence-vejs a voltaz taky up, teplota pri zatezi je stejna
ale idle stoupla na 44
ale to ticho.........
hold 25litru je 25litru....![]()
e4400@3Ghz(def.v.+BOX),Gigabyte GA-965P-DS3P, 2x1024 ADATA 800mhz, 7600gt pasiv,2x80gb RAID0
Vodník v rekonstrukci, DIY repro ve výstavbě.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)