Takže pokud potřebuješ inspiraci,můžu ti ukázat moje řešení.To vypadá následovně:Supervýkonný 92 mm Sunon vepředu dole(nasávací),60mm těsně nad grafikou vzadu,80 mm ve stropnici,oba odsávací.K tomu se přidá ještě větrák ze zdroje a výkony nasávacího a odsávacích větráků jsou zhruba stejné-rovnoměrné proudění vzduchu,super komínový efekt a v case mám max.27°C,např. teď,když jse zapnuté topení nebo při největších vedrech v létě.Jinak okolo 24°C a to ty 3 Sunony jedou na 7V.Jestli chceš,dej mi mail a já ti pošlu pár fotek.Původně odeslal Millisx




Odpověď s citací