Tak já mam na svym 1800+ série AGNGA(ta nejhorší,co de) s chladicem Titan D5TB (TC) teplotu podle diody uvnitř procáku 62 a čidlem mam 49. Z toho plyne rozdíl 13 stupňů. To neni těch dvacet!!!
Mam Solteka SL-75DRV5 . Soltek rulezzzz
Tak já mam na svym 1800+ série AGNGA(ta nejhorší,co de) s chladicem Titan D5TB (TC) teplotu podle diody uvnitř procáku 62 a čidlem mam 49. Z toho plyne rozdíl 13 stupňů. To neni těch dvacet!!!
Mam Solteka SL-75DRV5 . Soltek rulezzzz
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)