Tak já mam na svym 1800+ série AGNGA (ta nejhorší,co de) s chladicem Titan D5TB (TC) teplotu podle diody uvnitř procáku 62 a čidlem mam 49. Z toho plyne rozdíl 13 stupňů. To neni těch dvacet!!!
Mam Solteka SL-75DRV5 . Soltek rulezzzz