odkud?prece z case hned vedle mam vetrnik kterej zene dovnitr.Původně odeslal Vladislav Souček
kompl obcas prenasim a hlavne nechci bordel okolo
hlavne ted jsi me navnadil udelat mensi tunel![]()
odkud?prece z case hned vedle mam vetrnik kterej zene dovnitr.Původně odeslal Vladislav Souček
kompl obcas prenasim a hlavne nechci bordel okolo
hlavne ted jsi me navnadil udelat mensi tunel![]()
velká bedna pod stolem s C2D a ATi....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)