Citace Původně odeslal Killer[SH
]proc to resit olejem? dyt DESTILOVANA voda taky nevodi........
to je sice pravda ale jak dlouho.Nez se do ni z okolniho prostredi dostanou vodivy ionty solí ze vzduchu atd....pak to vyskratuje taky