nemyslim, ze je nejak nutny monitorovat teplotu na tyhle karte...
na pamatech to poznas (chyby v obraze) a na jadru taky (tuhos)
ale jasne, ze by to slo. ja jeden cas treba expetimentoval s digitalnim teplomerem. dioda by sla strcit nekam do pasivu a mas hotovo.





Odpověď s citací