Nie - mne ide uplne ticho az do cca 2200 - 2300 rpmPůvodně odeslal Bumble-BeE
Mne to huci az okolo 3500 - 4000 rpm
Ak huci uz pri takych nizkych otackach tak to reklamuj
Nie - mne ide uplne ticho az do cca 2200 - 2300 rpmPůvodně odeslal Bumble-BeE
Mne to huci az okolo 3500 - 4000 rpm
Ak huci uz pri takych nizkych otackach tak to reklamuj
ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)