Citace Původně odeslal Bumble-BeE

TAKY VÁM V9 VRČÍ JAK MOTOREK U LETADLA? (I PŘI 1300 OTÁČKÁCH?)
myslíte že by mi uznali reklamačku?
Nie - mne ide uplne ticho az do cca 2200 - 2300 rpm

Mne to huci az okolo 3500 - 4000 rpm

Ak huci uz pri takych nizkych otackach tak to reklamuj