Jenom se chci zastat EAGLE, ze KT600 je z hlediska BEZPROBLEMOVOSTI prodeje rozhodne lepsi a vyhodnejsi chipset nez jakakoli verze nForce2 !
Proste nForce2 ma pro BEZNEHO uzivatele moc problemu a nedotazenych veci (ovladace) a pro me, jako pro technika-prodejce to same (nekompaktibilita pameti)
Kdyz nekdo chce max vykon u AMD, prijde a chce nForce2, ale nechce utratit za poradne pameti a pak otravuje, proc mu to nebezi na max, a proc v singl a dual musi byt jine nastaveni a dalsi kraviny, co NECHCI a NEMAM cas resit ....
Dale je drahy oproti KT600, atd ,atd ..... 2 procenta mych zakazniku (i Vasich) zajima AGP lock.....
Vy chcete aby Vasi zakaznici taktovali

A vy to reklamovali
