Vsak prave proto jsou tam ty tri smajlici![]()
![]()
. Stvalo me, ze se tady v tom foru nic nedeje. Proste jako kdyby tady vsichni umreli.
Padesat komplu to v prvni fazi nebude, ale muj cil je byt do konce mesice v prvni stovce, tak doufam, ze se to nejak rozumne zadari.
Neviter proc X Kos nepocita? Nejak jsem tady o nem v posledni dobe moc neslysel.





Odpověď s citací